Про проект

Сьогодні все менше людей відвідують базари – то карантин, то проблеми з транспортом.

Тому все більш актуальним стає питання про перехід базару в Інтернет. Але відразу починають виникати проблеми. Створення власного сайту чи інтернет-магазину досить просте (лише потрібно мати досить грошей або спеціальних знань). Набагато важче "підтримувати" його.

Потрібно постійно оновлювати інформацію, займатися рекламою та інше. Це під силу лише великим магазинам. Потребує багато грошових та людських ресурсів. А як бути власнику "черепашки"? Крім того, багато покупців базару просто не вміють купувати в інтернет-магазинах. Для них було б бажано спростити цей процес.

Створення спільнот у Фейсбуці чи Вайбері теж має ряд недоліків. Велика кількість несистематизованої інформації не дозволяє покупцеві вибрати товар і покупка буде швидше випадковістю чим закономірністю. Крім того, на багатьох площадка потрібно вносити плату за оголошення.

Наша інтернет-платформа дозволяє уникнути цих недоліків.

Перш за все, покупець отримує можливість пройтися міським базаром не виходячи з дому. Він може прогулятися між торговими точками без штовханини, поспілкуватися з продавцем, домовитися про покупку чи зустріч. Відсутність багатоступінчатих меню (як на більшості сайтів) перетворює віртуальну прогулянку на задоволення.

 Для продавця максимально спрощується оновлення асортименту товару – достатньо сфографувати прилавок смартфоном і світлини оновляться. Витрати на такий сервіс співставимі з витратами на звичайний стільниковий зв'язок, а торгівля відбувається цілодобово. Крім того, у спільнотах Фейсбука чи Вайбера достатньо розмістити лише посилання на торгову точку. Це більш ефективно чим розміщення реклами кожного товару.

Сервіс особливо актуальний при перенесенні базарів у віддалені райони – він дозволить повернути постійних покупців.